Zimne stopy i dłonie, osłabienie, zawroty głowy oraz spóźniająca się miesiączka a anemia

witam! w ostatnim czasie zauważyłam u siebie dziwne objawy...mam zimne stopy i ręce,jestem bardzo osłabiona, mam częste zawroty głowy, kłucie w klatce piersiowej, łamią mi się paznokcie , spóznia mi się miesiączka,nie radzę sobie ze stresem, ważę 49 kg przy wzroście 171 cm. Czy mogę mieć anemię?

witam,
opisane przez Panią objawy są bardzo niepokojące. Trudno powiedzieć czy to anemia, ale na pewno jakaś anomalia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zaleci Pani wykonanie podstawowych wyników. To pomoże postawić trafną diagnozę.

pozdrawiam