Złamanie kręgosłupa a jego bolesność i powrót do pracy

Witam W roku 2013 podczas wykonywania czyności przy pacjencie tzw zmiany pozycji ulożeniowej dostałem złamania kręgosłupa lędzwioego diagnoza to złamanie krawędzi górno-przedniej trzonu kregu L4 i dyskopatia na odcinku lędzwiowym w roku 2014 we wrzesniu wróociłem do pracy ,dzis boli mnie 3 odcinki szyjny , lędzwiowy , piersiowy nie byłem jescze u lekarza nie wiem co robic ? Mieszkam w warszawie a pochodze z slaska nie znam nikogo bardzo mi zależy na pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ortopedy, bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.