Złamany łokieć i zespolenie popręgiem Webera a wyznaczenie operacji na wyjęcie pętli

Rok temu miałam złamany łokieć - miałam zespolenie popręgiem Webera. Teraz lekarz powiedział, że konieczne jest wyjęcie pętli. Jak długo można z tym zwlekać ? Termin operacji został wyznaczony na 2020 rok.

Generalnie - im bardziej przeszkadza, tym krócej należy czekać. NIektórych implantów nie usuwa się w ogóle. Popręg zwykle trochę przeszkadza więc zwykle się go usuwa. A termin..? Cóż.. taki, jakie kontrakty z NFZ.