Złe relacje z bratową

Witam Panią serdecznie,moj problem trudno jest mi określić.Sprubuje to jakos opowiedzieć.Mam bratowa,okropna kobietę moim zdaniem ktora za wszelka cenę stara mi sie w spsob niewidoczny dokuczyc i dać do zrozumienia ze jest lepsza.np jeździ samochodem i podkreśla na każdym kroku jaki to jej maz jest z niej dumny,a ja od kilku lat mam prawko niestety boje sie jezdzic.Nigdy nie usłyszałam od niej żadnej pochwały wszystko co mam co robię jest złe.zawsze jest jakiś negatywny komentarz,czy to zazdros

Witam,
Wygląda na to, że ze strony pani bratowej może to być niezdrowa rywalizacja. Proponuję się trochę zdystansować od niej i nie brać tak do siebie wszystkiego , co ona robi lub mówi. To, że próbuje się wywyższać, to jej problem, pani wcale nie musi w to wchodzić.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza