Złe samopoczucie i podejrzenie ciąży

Od 6msc biorę tabletki anty.We wrześniu zapomniałam o jednej, ale postąpiłam zgodnie z ulotka i @przyszła normalnie.W październiku nie zapomniałam o żadnej,doszło do stosunku (14.10),z prezerwatywa, jednak zsunela sie wiec był to stosunek przerywany. Tydzień po zaczęłam odczuwać objawy ciazy. Ciagle bóle głowy, jest mi słabo, nudności. @ przyszła,jednak było to brazoweplamienie,pózniej dwa dni skąpej miesiączki.Niedługo bedzie miesiąc-zrobiłam test. Wynik negatywny,ale nadal czuje sie zle..

Witam,
podczas przyjmowania (regularnego) tabletek antykoncepcyjnych istnieje niewielkie prawdopodobieństwo ciąży.

W związku z niespecyficznymi dolegliwościami, które Pani obecnie odczuwa zalecałabym wizytę u ginekologa i wykonanie badania USG.

pozdrawiam