Złe samopoczucie po alkoholu

Od pewnego czasu nie mogę pić alkoholu.. Jeszcze parę miesięcy temu mogłam spokojnie wypić 4-6 piw, od jakiegoś miesiąca max, 3 piwa, na drugi dzień czuję się tragicznie, mam kaca. Robiłam badania na krew i wszystko jest w porządku, z czym to może być związane?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co jest przyczyną zmniejszonej tolerancji dla alkoholu. Proszę ograniczyć spożywanie alkoholu!