Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po tabletkach nasennych

Witam! Czy tabletki nasenne 7.5 mg sa mocne? I czy to normalne ze po nich czuje sie gorzej? Tzn ze nie mam na nic sil ani ochoty. Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg wiec pytyam tu i licze na szybka odpowiedz
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Leki ziołowe

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

7.5mg, ale jakiego preparatu? Dla jednych leków może to być dawka terapeutyczna a dla innych subterapeutyczna lub toksyczna.

0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Zależy od substancji czynnej. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy