Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie, problemy ze snem i obniżony nastrój

Witam, mam 24 lata , ostatnio byłem trochę chory miałem gardło czerwone ale mi to przeszło , ale ostatnio mam bardzo złe samopoczucie mam problemy ze snem kupiłem takie tabletki nasenne Alpragen i nie wiem czy to od tych tabletek ale paliłem papierosy zawsze i od 3 tygodni nie palę ponieważ nie mam ochoty nie wiem dlaczego, i ogolnie zle się czuje nie mam ochoty na nic nie mam smaku na alkohol nawet nie mam ochoty na ulubione rzeczy które robiłem najchętniej leżałbym tylko w lozku i się nie rusz
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Test na ciężar właściwy moczu

Czy wiesz, czym jest test na ciężar właściwy moczu i dlaczego te dane są istotne? Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta. Lek. Łukasz Dubielecki mówi o teście na ciężar właściwy moczu.

Proszę wykonać podstawowe badania w tym hormony tarczycy i udać się do lekarza POZ.
Proponuję też udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i jeśli rozpozna chorobę np. depresję będzie mógł dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pana objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy