Czy można bez problemu co 2-3 tyg. używać takich preparatów bez zbytniej szkody dla włosów?

Witam mam pytanie , jestem mężczyzna i od paru miesięcy używam męskiego odsiwiacza do włosów bez amoniaku co 2-3 tyg i w związku tym mam pytanie Czy można bez problemu co 2-3 tyg używać takich preparatów bez zbytniej szkody dla włosów. Licze na odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ścisłe przestrzegać zaleceń producenta a najlepiej zgłosić się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie