Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie w czasie menopauzy

mam 38 lat i menopauze w rodzinie nie było takich przypadków od 2lat biorę różne leki które mi nie pomagają przytyłam 10 kilo i siada mi psychika wpadł mi artykuł w którym dowiedziałam się że powinnam znać przyczynę a nie skupić się na leczeniu nie wiem co mam robić w mojej okolicy nie ma ginekologa - endokrynologa bo chyba taki lekarz powinien mnie prowadzić szukam lekarza w okolicy Sandomierza który mi nie powie że moja tusza to wynik jedzenia
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Wymaga Pani wykonania diagnostyki ginekologicznej/hormonalnej postawienia właściwego rozpoznania i rozpoczęcia ewentualnego leczenia. Być może potrzebna będzie również porada dietetyka.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Wskazana kompleksowa diagnostyka hormonalna.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy