Zmęczenie, bolesność głowy a depresja

Witam. Mój problem polega na ciągłym zmęczeniu, bólach wszystkich części ciała a najbardziej głowy, brak zainteresowania nie moge sie skupic i ciągle chce mi się płakać. Objawy te nasiliły się po urodzeniu dziecka i czuję się coraz gorzej. Chciałabym zapytać czy to depresja czy może inna choroba? Próbowałam różnych sposobów żeby się podnieść i znowu żyć ale nie umiem sobie poradzić. Proszę o pomoc

Trudno jest - bez osobistego kontaktu - postawić trafną diagnozę (wręcz byłoby to nieetyczne na portalu internetowym). Istnieje prawdopodobieństwo, iż jest to tzw. depresja poporodowa (skoro problemy zaczęły się po porodzie), a zatem potrzebowała by Pani terapii, aby z tej depresji się wyleczyć.
Jednakże po odpowiednią diagnozę - opartą na wywiadzie klinicznym, testach i obserwacjach - a także po konkretne kroki terapeutyczne proszę się udać do psychologa w Pani okolicy. Jedynie osobista wizyta pozwoli na odpowiednie podjęcie działań. Pozdrawiam.