Zmęczenie, nerwowość, problemy z pamięcią i koncentracją a brak ochoty na seks

Od ok 3 lat nie mam ochoty na sex mimo ,iż nasze relacje z mężem są wspaniałe . Jesteśmy 10 lat po ślubie i nasze życie seksualne wcześniej było świetne .Mąż bardzo się stara mnie rozbudzić jest cierpliwy i nie robi mi wyrzutów. Teraz Jestem ,zmęczona , szybko się denerwuję , mam ataki nawet furii, problemy ze skupieniem i pamięcią, spadek libido ,nieregularne i obfite miesiączki trwajace 7 dni. Kiedyś miałam problem z tarczycą teraz wyniki są w normie i nie biorę żadnych leków. Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty seksuologa w celu dokładnego rozpoznania wszystkich aspektów problemu. Zbyt mała ilość informacii nie pozwala na udzielenie porady. Prawdopodobnie porada nie wystarczy i trzeba będzie podjąć leczenie.