Zmęczenie, senność i brak apetytu oraz stan po operacji tarczycy

Witam.Od jakiegoś czasu jestem ciągle zmęczona, senna, nie mam apetytu i bez przerwy jest mi zimno.jestem po operacji tarczycy ale tsh mam obecnie w normie, ale prawy płat tarczycy a właściwie jego pozostawiony kikut powiekszył się i są w nim 3 zmiany ogniskowe.czy moje samopoczucie może mieć z tym związek.Z powodu występowania raka rdzeniastego tarczycy w rodzinie czekam na wizyte w poradni genetycznej nowotworów.

Oprócz poziomu TSH radziłbym ocenić hormony tarczycy fT4 i fT3, gdyż niezależnie od prawidłowego poziomu TSH mogą być znacznie obniżone co miałoby na pewno negatywny wpływ na Pani samopoczucie. Proszę oczywiście postępować zgodnie z zaleceniami Pani endokrynologa prowadzącego.