Zmęczenie, wypadanie nadnerczy i Hashimoto

Endo na 80 % stwierdził zmęczenie,wypalenie nadnerczy od stanu zapalnego hashimoto. Kazał unikać stress, lekki sport itp. Czytałem na necie że są jakieś suplementy które wspierają wypalenie nadnerczy , polecacie jakieś i w jakich dawkach ? Obecnie zakupiłem pure way C 500 mg - 1 kaps , żeń szeń 500 mg - 1 kaps. , Magnez 100 mg, b-compositum, rumianek,rooibos do picia.

Aleksander Ropielewski

Nie są to uznane naukowo sposoby o potwierdzonej badaniami skuteczności w leczeniu niewydolności nadnerczy (bo tak rozumiem "wypalenie").