Zmiana barwnikowa pod paznokciem u 15-latka

upietnastoletniego syna wystapila zmiana pod paznokciem kciuka prawej reki(poczatek grudnia)dermatoskopia29 12 wykazala noevum pigmentous a dzien pozniej wideodermatoskopia znamie do wyciecia jest to brazowa plamka na oko o regularnych ksztaltach u nasadu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety bez obejrzenia zmiany nie mogę nic poradzić. Zalecam konsultacje dermatologiczna i raczej usunięcie powstałej zmiany. Pozdrawiam