Zmiana godziny przyjmowania Uvulastan

Dzień Dobry. Biorę tabletki Ovulastan dziś jest 16 dzień mam pytanie ... czy mogłabym zmienić godzinę brania ? i jak to zrobić bo biorę o 7.00 a chciałabym w inną godzinę brać . Czy będę wciąż wpełni zabezpieczona ?

Renata GrzechociĹska

Następne opakowanie proszę zacząć od innej godziny, której Pani pasuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że najlepiej byłoby poczekać na następny cykl i wtedy zmienić godzinę. Ale o dodatkowym zabezpieczeniu można zdecydować po badaniu dlatego proponuję udać się do ginekologa.