Zmiana ogniskowa w lewej skroni w okolicach hipokampa

Witam. Mam pytanie do neurochirurgia. Choruje na epilepsje gdzie mam zmianę ogniskowa w lewej skroni w okolicach hipokampa. Chciałbym się dowiedzieć czy decydując się na operacje czy jest jakieś duże zagrożenie ?? I z kim mógłbym to skonsultować chodzi mi o dobrego specjalistę w tej dziedzinie chorób ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do neurochirurga pracującego w klinice uniwersyteckiej. Każdy nawet najmniejszy zabieg niesie ze soba pewien stopień zagrożenia.