Zmiana rodzaju antykoncepcji hormonalnej po przyjęciu 5 pigułek

Witam, przyjmuje tabletki Levomine. W czasie przerwy na tabletkach Yasminelle 8 dnia współżyłam i wzięłam tabletę Yasminelle. Po przyjęciu 5 tabletek przeszłam na Levomine i nie współżyłam do końca opakowania tzn. 5 tabletek Yasminelle i 16 Levomine. Czy mam się obawiać skutków ubocznych?

Witam,
nie powinno być problemów, ale nie jestem w stanie przewidzieć jak Pani toleruje te leki.
Jeżeli nie działo się nic niepokojącego w trakcie kuracji, to raczej wszystko jest w porządku.