Zmiana skórna na policzkach i brodzie u 6-miesięcznej córki

Witam, moja 6m córka ma koło ust -na policzkach i brodzie wysypkę -ma to kolor ciemno różowy i w dotyku skóra jest bardzo ciepła. Rano skóra wygląda dobrze, wieczorami tak jakby ją ktoś golił na żywca ;/- córka ma uczulenie na laktozę i białko -karmię ją piersią więc mam bardzo ograniczoną dietę. Myślałam że to od zabawek (odłożyłam)albo od pocierania rączkami(ma już 2 zęby) -ale jest coraz gorzej. Smaruje ją kremem na azs ale nie pomagają na długo - będę wdzięczna za poradę jak z tym walczyć.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez obejrzenia zmian trudno jest postawić przybliżoną diagnozę dlatego konieczna jest wizyta u pediatry lub dermatologa, który oceni zmianę i wdroży odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam