Zmiany ogniskowe oraz skupiska mikrozwapnień niewidoczne

Dzien dobry! Witam. Mam 38 lat. Ostatnie badanie piersi 4 lata temu. Wynik z dzisiejszego badania USG i mammograficznego piersi: Diagnoza: Oba sutki o strukturze gruczolo-tluszczowej. W sutku prawym - na pograniczu przysrodkowych kwadrantow spikularna zmiana ogniskowa o wymiarach 30x20mm o cechach ca mammae. inne zmiany ogniskowe oraz skupiska mikrozwapnien niewidoczne. W dolach pachowych wezly chlonne. Konieczna jest konsultacja onkologiczna. Czy to rak piersi?

Niestety, ale wynik wskazuje na obecność zmiany nowotworowej w sutku prawym. W takim wypadku konieczna jest pilna konsultacja u onkologa.