Zmiany skórne i krosty na twarzy u 39-latki

Mam 39 lat i problemy z krostami na twarzy,moja skóra jest tłusta.Pięć lat temu byłam u dermatologa i przepisał mi krem Skinoren,ale gdzieś czytałem,że można go używać tylko przez okres sześciu miesięcy,a gdy tylko przestanę go stosować ,to pojawiają się krosty.Czy używanie tego kremu przez tak długi czas jest szkodliwe dla mojej cery?

Proszę udac się do dermatologa, po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi, jak będzie potrzeba zleci badania.

Warto wykonać serię peelingów medycznych.