Zmiany skórne na łydkach, wewnętrznej stronie ud, ramionach i przedramionach

Witam, od sierpnia mam problemy uczuleniowe,niestety nie wiadomego pochodzenia.Wysypy mam na łydkach,wewn,części ud,ramionach i przedramionach. Niekiedy na powiekach i pod oczami. Nie pomagają leki sterydowe,tylko maści. Czy jakaś witamina jest pomocna w roziązaniu moich problemów np. czy warto spróbować wit. B 12. Doda,że jestem weggetarianką i odżywiam się bardzo dobrze i zdrowo. Dziękuję

Witam. Niedobory witamin mogą przyczyniać się do występowania reakcji alergicznej, jednak przed wdrożeniem suplementacji warto oznaczyć ich poziom we krwi.