Zmiany skórne pod uchem

Witam. Od 2-3 tygodni zauważyłem u siebie pod uchem dziwne zmiany skórne... Co prawda mam trądzik ale powoli znikał, aż do czasu pojawienia się tego... Przedstawię to w postaci linku ze zdjęciem. http://iv.pl/images/56317878731871041660.png

Aleksander Ropielewski

Jakość zdjęcia jest niska, dlatego jedyne co mogę powiedzieć to, że widzę zmiany typowe dla trądziku, jednak nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić drobniejszych grudek/wyprysków. Sugeruję kontakt z dermatologiem.