Zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędziach trzonów kręgów w wyniku TK kręgosłupa
witam,prosze o interpretacje tk kregoslupa i co dalej..ct kregoslupa ls zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze na krawedziach trzonow kregow.poglebienie lordozy ledzwiowej.zwezenie przestrzeni m-kregowej l5-s1 z objawem prozniowym.centralna obustronna przepuklina jadra miazdzystego l5-s1 ze zwapnieniami z kompresja worka oponowego i obustronna kompresja korzeni nerwowych.dziekuje

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.