Zmienione odczuwanie dotyku na jednym policzku

Mam 21 lat. W ostatni weekend mialem troche stresujaca sytuacje. Wczoraj zauwazylem ze moj prawy policzek przy dotykaniu jest jakby inny. Nie jest to odretwienie ale takie troche inne odczuwanie niz na lewym policzku. Przy ucisku nie boli, nie ma zadnych zmian na skorze ani zaczerwienienia. Dziekuje za pomoc, pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinien się Pan zgłosić do neurologa. Bez badania klinicznego nie da się niestety ustalić przyczyny i źródła problemu.