Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmieniony kał podczas antybiotykoterapii u dziecka

Dziwna kupka u 3 latki. Corka juz 4 dzien jest na antybiotyku, duracef, miala sporo powiekszone wezly chlonne I byla przeziebiona, od 3dni robi kupke jakby z niestrawiona jajecznica, kolor normalny ale naokolo jakby jajko. Pytalam pediatry to piwiedziala ze minie pi leku, dodam, ze corks skarzy sie na bol brzuszka czasem, daje jej oslone.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak wiązać chustę?

Umiejętnie zawiązana chusta to świetny sposób na noszenie niemowlaka. Wiele mam ceni sobie to rozwiązanie. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak wiązać chustę.

Lek. Iwa Dziedzic Pediatra, Gdynia
60 poziom zaufania

Podczas antybiotykoterapii czasem występują objawy uboczne pod postacią zmienionego stolca czy tez okresowych bólów brzucha. Jezeli objawy nie sa nasilone, dziecko nie ma nasilonej biegunki czy silnych bólów brzucha, proszę podawac nadal antybiotyk i probiotyk, ten ostatni jeszcze przez kilka dni po zakończeniu antybiotykoterapii. Stolce powinny wrócić do normy po zakończeniu terapii.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy