Znamię barwnikowe a czerniak

CZy moze to być czerniak? Środek ma ciemno brązowy i otacza go jasny nierównomierny kolor. Mam 4 takie pod bluzką,, Nie są wystawiane na słońce i nie zmieniają sie.

Magdalena StusiĹska

Bez obejrzenia znamienia na żywo trudno się wypowiadać- jeżeli ma Pani wątpliwości, proszę skonsultować zmianę ze swoim lekarzem rodzinnym.