Znieczulenia przy stwardnieniu rozsianym

tydzień temu biopsja wykazała że mam raka brodawczaka tarczycy,a jestem chora na SM 13 lat po rozpoznaniu szpitalnym, boje się że znieczulenie nie będzie działało,kiedyś mi powiedziano że z moją chorobą wszelkie znieczulenia mają słabsze działanie a może żadne jak wygląda prawda proszę o odpowiedż dziękuje

Proszę omówić z Neurologiem i Anestezjologiem
Zależy od Pani stanu ogólnego. Nie powinno być powikłąń.

Szczególnie niebezpieczne znieczulenia dla osób z męczliwością mięśni, myastenią!