Zniekształcenie dysku szyjnego a pogorszenie wzroku

Czy jeśli ktoś przez ponad rok miał niewiele upośledzony przepływ krwi do mózgu przez zniekształcenie dysku szyjnego.mogl sobie nieodwracalnie oslabic nerwy oczu i słuchowe bez objawów pogorszenia wzroku ani szumów ustnych ?

Proszę udac się do lekarza i porozmawiac na temat swoich obaw, te wyrywkowe infrormacje nie dają możliwości odpowiedzi na postawione pytanie.