Zniesiona lordoza, dehydratacja krążków międzykręgowych
Badanie MR kregosłupa szyjnego Bardzo prosze o zinterpretowanie wyników .Zniesiona lordoza.Trzony o praw.wys.i sygnale.Dehydratacja krazkow miedzykreg,odcC2-C6.Niewielka tylno boczna wypuklinakrazka C5-C6 modelujaca worek opon. niewielkie ok 3mm torbiele osłonek nerw,w otworach miedzykreg. C5-C6 i C6-C7.Nie wykazano znamiennego ucisku worka ani korzeni .Rezerwa plynowa kanaku zachowana Rdzen szyjny o prawidlowym sygnale

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który odniesie wynik badania do występujących objawów.