ZOKN i asymetria głowy u dziecka

Witam moja coreczka ma stwierdzone ZOKN, asymetrie asymetrie glowy niewielka ikrecz szyi.cwicze met vojty ale mam watpliwosci co do tej metody nie bardzo widze poprawe coreczka ma teraz 4 miesiace. czy moge jednoczesnie ciwczyc bobath

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry i kierować sie jego zaleceniami, najlepiej byłoby udac sie do lekarza rehabilitacji medycznej,