Zrastanie się odbytu po stomii u 2-miesięcznej dziewczynki

Witam mam pytanie moja córka 2 miesieczna miała zrobiona stomie przetoke odbytniczo krokowa . po tyg czzasu odbyt jej sie zrasta czy to jest dobrze? martwie sie bo wizyte lekarska mam 22 pazdziernika . przypomne ze mala byla hegarowana przed zabiegem rozmiar hebry to 5. wiec nie wiem czeka ja plastyk odbytu tylko marti mie teraz ten odbyt :( ze zanika bardzo prosze o pomoc...paulina

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę na spokojnie zgłosić się do lekarza w wyznaczonym terminie.