Zwapnienia w słupach sklepienia w wyniku tomografii komputerowej głowy
Witam, po ostatniej tomografii głowy okazało się, że mam "zwapnienia w słupach sklepienia". Co to oznacza i czy powinnam się wybrać z tym wynikiem do lekarza?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam! Wynik badania należy skonsultować z neurologiem, który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.