Zwężenie miednicy 7 lat temu a 27. tydzień ciąży

Witam. Obecnie jestem w 37 tygodniu ciąży, 7 lat temu miałam cc. Najpierw odeszły mi wody, później słabe ale regularne skurcze ale po 5 godzinach i dwóch kroplówkach z oksytocyną rozwarcie postąpiło tylko 1cm (11 godzin od odejścia wód). W karcie informacyjnej mam wpisane jedynie "zwężenie miednicy". Czy po takim czasie miednica mogła się poszerzyć? Czy u każdej położnej można to zmierzyć? Czy od lekarza prowadzącego powinnam otrzymać skierowanie na planowe cc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć oraz wykonanie pomiarów miednicy. może Pani także udać się do lekarza ortopedy.