Zwolnienie lekarskie po laparoskopii i czyszczeniu macicy

Miałam laparoskopię diagnostyczna i czyszczenie macicy jestem w czasie menopauzy . Jak długo będę wracała do zdrowia. Pracuje na linii produkcyjnej kosmetyków. Długie stanie i siedzenie podnoszenie. Jak długo powinnam być na zwolnieniu lekarskim dla mojego spokoju ?

Orzeczenie o niezdolności do pracy wydawane jest indywidualnie. Lekarz bierze pod uwagę wszystkie okoliczności Pani zdrowia. Proszę zauważyć, że przeszła Pani zabieg małoinwazyjny także w celu szybszego powrotu do zdrowia i pełni sprawności.