Żywienie dziecka w wieku 5,5 miesiąca

Witam mam 5.5 miesięczne dziecko. Choruje na refluks obecnie zjada 6×130 ml nutramigen zupke z dyni i deserek bananowy. Chcialabym się dowiedziec ile takie dziecko ml moze pic? Oraz co moge wprowadzic do diety by nie bolal go brzuszek ma problemy trawienne. Z gory dziękuje za odp

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym wizyte u lekarza pediatry gastroenterologa celem oceny stanu zdrowia dziecka i jego zapotrzebowania oraz ustalenia przyczyny problemów trawiennych. Pozdrawiam