Dlaczego moja wydzielina z dróg rodnych jest wodnista?

Witam. Od 9 miesięcy nie przyjmuję już tabletek antykoncepcyjnych. Wywoływały u mnie ogromne bóle i wąchania nastroju. Po odstawieniu ich moje miesiączki i owulacje były bardzo bolesne. Teraz moje miesiączki od 2 miesięcy przestały boleć ale są bardzo skąpe. Przez pierwsze dwa dni plamie na brązowo, później jeden dzień okresu i znowu dzień czy dwa plamienia. Moja wydzielina z pochwy jest cały czas wodnista i nie zmienia konsystencji i dużo jej leci. Czy to możliwe że to ciągle efekty odstawienia tabletek czy może problemy hormonalne? A może zasługa zmiany trybu życia i stresu? Test na ciążę negatywny. Inne objawy to poirytowanie
KOBIETA, 21 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Objawy,które Pani opisuje mogą być przyczyną zaburzeń hormonalnych. Proszę wybrać się na wizytę kontrolną do lekarza ginekologa.

Warto wykonać badania hormonalne z krwi,USG,wymaz z pochwy oraz cytologię.

Proszę pomyśleć nad suplementacją.

Jeśli będzie miała Pani więcej pytań,to zapraszam na mojego Instagrama:

https://www.instagram.com/abczdrowie_polozna?igsh=eHIxOHNjOGc3aGd3

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska