Z czego mogą wynikać takie problemy z biodrem?

Dzień dobry Od kilku miesięcy boli mnie biodro. Na zdjęciu nic nie wyszło. W tej chwili czekam na wizytę u ortopedy . Ból występuje czasami przy wysiłku mam pracę w której dużo się ruszam czasami trzeba coś podnieść np paczkę do 25 kg . Chodzę też na basen i biodro boli mnie też po pływaniu żabką. Mam 41 lat nie mam nadwagi z czego mogą wynikać takie problemy . Regularnie uprawiam nordic walking raz w tygodniu 10 km i chodzę na basen raz w tygodniu jedna godzina.
KOBIETA, 42 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry,

Jest wiele możliwych przyczyn Pani dolegliwości. Najlepiej będzie wykonać USG i rezonans magnetyczny biodra- należy określić, czy problem leży w układzie kostno- stawowym, czy tkankach miękkich. Poza spotkaniem z ortopedą odbyć również konsultację fizjoterapeutyczną.