Antybiotyk Rovamycine a dawki

Witam mam 25 lat lekarz przepisał mi antybiotyk rovamycine 3mln j.m. 2x1 tabletce aktualnie w mojej aptece nie ma antybiotyku jest zamówiony na jutro ale mam po córce w domu rovamycine 1,5 mln moje pytanie brzmi czy jeśli wezmę 2 tabletki czy to będzie to samo czy lepiej poczekać do jutra. Pozdrawiam

Może Pani zastosować antybiotyk który Pani pozostał. Należy jednak pamiętać żeby zastosować pełną kurację jaka zalecił lekarz i nie stosować antybiotyków wedle własnego uznania.