Ból głowy a słabo rozwinięta prawa zatoka czołowa

Mam 33 lata i od 5 lat boli mnie głowa z prawej strony.Lekarze po TK głowy stwierdzili u mnie słabo rozwiniętą prawą zatokę czołową.Czy te bóle głowy są związane właśnie z tym?Jakie jest możliwe leczenie?
33 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak całkowitego rozwinięcia zatoki czołowej może predysponować do upośledzonego oczyszczania się zatoki podczas stanu zapalnego. W takim przypadku może pojawiać się ból i obrzęk. Polecam konsultację z laryngologiem.