Ból i wyniki badań po urazie barku

Witam 18.09.2015 doznałem urazu barku poprzez szarpnięcie ciężaru z RTG wyszło wszystko porządku z USG uszkodzone rotatory i naderwany m.nadgrzebieniowy z MR niewyszły zadne nieprawidłowośći lecz niema nic wspomniane o m nadgrzebieniowym , ruchliwość reki jest bardzo mała a gdy ruszam delikatnie barkiem to odczówam tj obcierajace się kości wdłuż kręgosłupa i od szyji do barku bardzo proszę o pomoc. Diękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy,po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.