Ból jamy brzusznej od sześciu miesięcy

Jakie badania są na jelita ? Na nerwice ?boli mnie od pół roku jama brzuszna , zaczęło się od okolic pęcherzamocz i bóle przy włosach lonowych to dali mi leki na zapalenie , po tygodniu przeszlo, i zaczęło boleć z prawej i lewej stronie podbrzusia , czasami klucie , zrobili badania usg gastro i krew ok , tydzien ok tydzień boli i tak trwa już pół roku , żyć się nie da przez bóle , , od tygodnia bardzo boli i kluje po 2 str i po środku podbrzusie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli USG jamy brzusznej oraz gastroskopia są prawidłowe, warto rozważyć wykonanie kolonoskopii oraz ew. CT jamy brzusznej. Ponieważ objawy mogą mieć podłoże psychogenne, w celu potwierdzenia lub wykluczenia nerwicy sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.