Ból po prawej stronie brzucha u 32-letniej kobiety

Witam, od ponad 2 tyg boli mnie po prawej stronie brzucha. Taki klujacy tepy bol. Boli przez wiekszosc dnia, uczucie jakbym miala zapchane jelita. Czuje taki ciezar, jak moge sobie pomoc, moze cos przeczyszczajacego? A moze to nie sa jelita?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Należy w pierwszej kolejności wykluczyć przyczynę gastrologiczną oraz ginekologiczne powody Pani dolegliwości. W związku z tym usgeruję kontakt z lekarzem. Lecznie uzależnione będzie od diagnozy.