Ból w lewej nodze u 22-latki

mam problem. zaczelo sie od tego ze zaczeła mnie bolec w lewej nodze poduszka pod srodkowym palcem... bolalo ok. 2 tyg.. zaczeła bolec pieta.. dostalam sie do lekarza kazał zrobic rtg ide zrobić.. jednak od jakis 3 dni zaczeło sie to samo pod małym palcem - boli poduszka.. PANIKUJE BOLI JAK CHODZE JAK LEŻE... czem u nagle u drugiej stopy ?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i możliwości oceny wyników badań obrazowych nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Pani pytanie ponieważ mam za mało informacji.