Bolące krosty z zaczerwienieniem oraz problemy z gardłem

Witam. Co moga oznaczac bolace krosty (guzki) z zaczerwienieniem pojawily sie dwie pod pacha i jedna na szyi przez co pare razy w ciagu dnia odczuwam bol w tych miejscach. Dodam ze towarzyszy temu osłabienie, uczucie zatkanego nosa,brak kataru, splywanie wydzieliny po tylnej sciance oraz suchość w gardle.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.