Bóle bioder nasilające się podczas ruchu

Jestem młodym meżczyzną i od kilku lat mam straszne bóle bioder, które nasilają się podczas ruchu takiego jak bieganie, chodzenie, spanie na jednym z nich. Zalecono mi zrobienie rezonansu kręgosłupa odcinka ledzwiowego, wyszła na nim lekka dyskopatia natomiast z poprzedniego rentgenu zmiany w biodrach (wysunięcie prawej głowy kości udowej) Nie wiem co dalej robić żeby w końcu znaleźć przyczynę i ją wyleczyć. Doktor zaproponował blokadę do kręgosłupa lędźwiowego aby wyeliminować ból pochodzący ze

Lekka dyskopatia nie jest raczej przyczyną tych dolegliwości, trzeba sprawdzić same biodra np tzw konflikt panewkowo udowy, to wysuniecie też może dokuczać