Bóle krzyżowo-lędźwiowe przy podnoszeniu ciężarów
Witam, mam pytanie. Jestem młodą kobieta która pracuje fizycznie i niestety ale muszę dzwigac ciężkie przedmioty, od jakiegoś czasu zaczeły dolegać mi bóle krzyżowo - lędzwiowe, nie są one aż tak uporczywe lecz od jakiegoś czasu zauważyłam obrzęk tego odcina. (szkoda że nie mogę dodać zdjęcia). czy może być to przepuchlina?? niestety mieszkam za granicą a rezonans mam mieć dopiero za 3 miesiące;( do tego czasu zwariuje nie wiedząc co to jest.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam. Z objawów można wywnioskować o dyskopatii w tej okolicy, czyli przesunięciu krążka międzykregowego. Ale potwierdzić to można w rezonansie. Także moim zdaniem trzeba czekać na to badanie. Jeśli bardzo dokucza, proponowałbym zgłosić się do neurologa lub ortopedy albo do lekarza rodzinnego po leki objawowe. Pozdrawiam i życzę zdrowia.