Bóle odcinka kręgosłupa lędźwiowego a torbiel Tarlova
Na rezonansie wykryto torbiel tarlova 10 mm .Odczuwam straszny ból kręgosłupa odc.lęźwiowy ,zaczęła drętwiec mi prawa noga ,wstaje rano bardziej obolały jak sie kłade ,nie mogę stąpać rano na stopy .Coś niesamowitego .Jestem juz załamany ciągłym bólem ,co robić ,czy zostały mi wyłącznie tabletki p/bólowe.Ps.Jestem po operacji kregosłupa szyjnego C5-C6 ,C6-C-7 ,mam rwy barkowe ,ból prawej ręki,osłabienie mięśni .Gdzie szukać lekarza ,który mnie porzadnie zbada

MĘŻCZYZNA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być konsekwencją torbieli Tarlova. Sugeruję jednak konsultację ze specjalistą neurochirurgiem, który wskaże dalsze możliwości postępowania.