Bóle pleców w okręgu piersiowym

witam mam 29 lat od 5miesiecy mam bole plecow w okregu piersiowym co promieniuje pod lewa lopatke takie uczucie jakbym tam cos miala czasmi czuje takie pieczenie w tym miejscu bol utrzymuje sie caly czas tylko rano jak wstane to nie boli ale po godzinie bol wraca nie moge siedziec bo wtedy bol jest bardzo mocny a dzisiaj mialam ucisk na klatke i bardzo ciezko mi sie oddychalo i 2 razy mialam dretwialy mi nogi nie jednoczesnie tylko jednego dnia lewa a drugiego prawa boli ciagle to samo miejsce

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.