Bóle stóp po zewnętrznej stronie oraz na przegubie

dzień dobry Mam problem ze stopami, od sierpnia bolą mnie stopy najbardziej po zewnętrznej stronie oraz przegubie, w nocy to jakbym chodziła na kołkach mało się nie przewrócę.dużo chodzę na płaskim spodzie, ale zaczęłam też chodzić na koturnach i nie widzę zmian. dużo też nie mogę chodzić bo zaraz zaczynają mnie boleć i mam wrażenie że puchną od kostki całe stopy. Mam Hashimoto. Miałam robione usg- krążenie w nogach jest dobre, ale przy kostkach po wew. stronie lekarz zobaczył torbiele.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do,lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.